nr 394 5229
Stekfat
Kina, Blåvitt, längd: 39 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 30 januari 2006 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
150 kr